WIDMANN – VITALBERRY

Firma Widmann jest jednym z największych producentów borówki amerykańskiej w Rumunii. Obecnie posiadają plantację o powierzchni 60ha.

 • Jakie były wyzwania?

  W związku z coraz większym problemem braku siły roboczej oraz potrzebą optymalizacji kosztów firma zdecydowała się na przeprowadzenie automatyzacji procesu pakowania. Klient zakupił u nas linię pakującą z 12-wagową naważarką. Podstawowym wyzwaniem było zrozumienie procesu produkcyjnego oraz stworzenie rozwiązania, które mieściłoby się w istniejącej pakowni i jednocześnie oferowało wydajną i komfortową pracę dla obsługi linii.

 • Co zrobiliśmy?

  W ramach tego projektu dostarczyliśmy do klienta w Rumunii linię składającą się z 12-wagowej maszyny pakującej oraz systemu przenośników transportujących owoce luzem oraz spakowane. W projekcie zastosowano między innymi przenośniki łukowe, dzięki którym udało się zachować całkowitą funkcjonalność linii na ograniczonej powierzchni.

 • Jaki był końcowy efekt?

  Dzięki linii pakującej dostarczonej przez naszą firmę, klient nie tylko zwiększył wydajność procesu pakowania, ale również znacząco ograniczył straty spowodowane przeważaniem produktu w pojemnikach. Dodatkowo zaproponowane rozwiązanie dało klientowi możliwość dostosowania maszyny do większości opakowań dostępnych na rynku oraz zachowania standardów jakościowych, które są od producentów wymagane.

Karolina

Karolina skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h,
aby lepiej poznać Twoje potrzeby

Umów się na diagnozę
z naszym specjalistą

Nasze oddziały

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

 • Bazy serwisowe
 • Siedziba firmy
 • Nasi klienci
 • Nasza sieć
Dofinansowanie Unia Europejska