WIDMANN – VITALBERRY

Firma Widmann jest jednym z największych producentów borówki amerykańskiej w Rumunii. Obecnie posiadają plantację o powierzchni 60ha.

 • Jakie były wyzwania?

  W związku z coraz większym problemem braku siły roboczej oraz potrzebą optymalizacji kosztów firma zdecydowała się na przeprowadzenie automatyzacji procesu pakowania. Klient zakupił u nas linię pakującą z 12-wagową naważarką. Podstawowym wyzwaniem było zrozumienie procesu produkcyjnego oraz stworzenie rozwiązania, które mieściłoby się w istniejącej pakowni i jednocześnie oferowało wydajną i komfortową pracę dla obsługi linii.

 • Co zrobiliśmy?

  W ramach tego projektu dostarczyliśmy do klienta linię składającą się z 12-wagowej maszyny pakującej oraz systemu przenośników transportujących owoce luzem oraz spakowane. W projekcie zastosowano między innymi przenośniki łukowe, dzięki którym udało się zachować całkowitą funkcjonalność linii na ograniczonej powierzchni.

 • Jaki był końcowy efekt?

  Dzięki linii pakującej dostarczonej przez naszą firmę, klient nie tylko zwiększył wydajność procesu pakowania, ale również znacząco ograniczył straty spowodowane przeważaniem produktu w pojemnikach. Dodatkowo zaproponowane rozwiązanie dało klientowi możliwość dostosowania maszyny do większości opakowań dostępnych na rynku oraz zachowania standardów jakościowych, które są od producentów wymagane.

Zostaw dane kontaktowe,
przygotujemy linię dla Ciebie

  w tym w zamiarze przesyłania mi w przyszłości informacji handlowych o produktach, usługach bądź działalności MILBOR sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę na przetwarzanie moich danych w tym celu.
  Powyższe dane podajesz w celu odpowiedzi na udzielone przez Ciebie zapytanie w formularzu kontaktowym oraz w celu uznania Cię za naszego potencjalnego klienta zainteresowanego otrzymywaniem naszych ofert handlowych (o ile wyrazisz na to zgodę, którą w każdej chwili możesz wycofać). Ich administratorem jest MILBOR sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Twarda 44, 00-831 Warszawa). Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych, w szczególności o przysługujących Ci prawach, uzyskasz zapoznając się z naszą Polityką Prywatności.
  Lokalizacje

  Nasze oddziały

  Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

  Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

  • Bazy serwisowe
  • Siedziba firmy
  • Nasi klienci
  • Nasza sieć
  Dofinansowanie Unia Europejska