WIDMANN – VITALBERRY

Firma Widmann jest jednym z największych producentów borówki amerykańskiej w Rumunii. Obecnie posiadają plantację o powierzchni 60ha.

 • Jakie były wyzwania?

  W związku z coraz większym problemem braku siły roboczej oraz potrzebą optymalizacji kosztów firma zdecydowała się na przeprowadzenie automatyzacji procesu pakowania. Klient zakupił u nas linię pakującą z 12-wagową naważarką. Podstawowym wyzwaniem było zrozumienie procesu produkcyjnego oraz stworzenie rozwiązania, które mieściłoby się w istniejącej pakowni i jednocześnie oferowało wydajną i komfortową pracę dla obsługi linii.

 • Co zrobiliśmy?

  W ramach tego projektu dostarczyliśmy do klienta linię składającą się z 12-wagowej maszyny pakującej oraz systemu przenośników transportujących owoce luzem oraz spakowane. W projekcie zastosowano między innymi przenośniki łukowe, dzięki którym udało się zachować całkowitą funkcjonalność linii na ograniczonej powierzchni.

 • Jaki był końcowy efekt?

  Dzięki linii pakującej dostarczonej przez naszą firmę, klient nie tylko zwiększył wydajność procesu pakowania, ale również znacząco ograniczył straty spowodowane przeważaniem produktu w pojemnikach. Dodatkowo zaproponowane rozwiązanie dało klientowi możliwość dostosowania maszyny do większości opakowań dostępnych na rynku oraz zachowania standardów jakościowych, które są od producentów wymagane.

Zostaw dane kontaktowe,
przygotujemy linię dla Ciebie

  Lokalizacje

  Nasze oddziały

  Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

  Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

  • Bazy serwisowe
  • Siedziba firmy
  • Nasi klienci
  • Nasza sieć
  Dofinansowanie Unia Europejska