DAIFRESSH

Daifressh to dostawca, który opiera swój biznes o świeżość i wysoką jakość produktów. Jednym z jego kluczowych produktów są borówki, popularny ze względu na swoje właściwości zdrowotne owoc wymagający delikatnej obróbki z zachowaniem najwyższej jakości, która zależy, m.in. od smaku, miękkości, wielkości, kolor itd. W odpowiedzi na wymagania rynku i wzrost produkcji w tym konkurencyjnym segmencie, Daifressh zdecydował się zautomatyzować linię przetwórczą do borówki.

 • Jakie były wyzwania?

  Zrozumienie rzeczywistych potrzeb i problemów naszego klienta było kluczowe już na początkowym etapie tego projektu. Współpraca z Daifressh i ich profesjonalnym zespołem zaowocowała wypracowaniem finalnego rozwiązania mającego za cel sprostać rosnącym wymaganiom rynku.

 • Co zrobiliśmy?

  Zaprojektowaliśmy pełne rozwiązanie do borówki, które składało się z etapu sortowania, pakowania i etykietowania. Najpierw owoce są sortowane w dwóch kategoriach: sortowanie na kolor i na miękkość. Dobrze wyselekcjonowane owoce są następnie ważone i pakowane w różnego rodzaju pojemniki, dzięki w pełni zautomatyzowanej maszynie pakującej. Zaprojektowaliśmy linię w taki sposób, aby móc ją dołączyć do już stojącej maszyny zgrzewającej, tak aby zapewnić większą elastyczność w procesie instalacji i dać firmie Daifressh możliwość pakowania borówek w różnych warunkach i do różnych opakowań.

 • Jaki był efekt końcowy?

  Rezultatem była dedykowana linia do borówki, która zadba o jakość produktu końcowego, umożliwiając radykalne zmniejszenie liczby operatorów w pakowni i zyskanie pełnej kontroli, dzięki szafie sterującej, która pozwala na zarzadzanie całą linią z jednego miejsca.

Zostaw dane kontaktowe,
przygotujemy linię dla Ciebie

  Lokalizacje

  Nasze oddziały

  Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

  Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

  • Bazy serwisowe
  • Siedziba firmy
  • Nasi klienci
  • Nasza sieć
  Dofinansowanie Unia Europejska