Kontakt

+48 888 400 639
sales@milbor.pl

Główna siedziba
ul. Twarda 44
00-831 Warszawa, Polska

+48 22 112 80 36
support@milbor.pl

Magazyn i Baza serwisowa
ul. Legionów 25
97-200 Tomaszów Mazowiecki, Polska

Nasze oddziały

  • Bazy serwisowe
  • Siedziba firmy
  • Nasi klienci
  • Nasza sieć

Przedstawiciele handlowi

Director of Fresh Produce
Europa Północna

Maciej Chmielewski
+48 538 359 172
m.chmielewski@milbor.pl

Języki:
PL, EN, DE

Business Development Manager | Orzechy

Daniel Pérez Montiel
+48 882 571 119
d.perez@milbor.pl

Języki:
ES, EN

Area Sales Representative
Polska, Europa Południowo -
i Środkowo – Wschodnia

Mateusz Pluta
+48 787 078 183
m.pluta@milbor.pl

Języki:
PL, EN

Sales Director
Europa Południowo-Wschodnia i Maroko

Piotr Milewski
+48 660 00 25 26
piotr@milbor.pl

Języki:
PL, EN, FR, ES

Zostaw dane kontaktowe,
przygotujemy linię dla Ciebie

    Serwis

    Service Manager

    Łukasz Majdak
    +48 501 454 896
    l.majdak@milbor.pl

    Języki:
    PL, EN

    Service Coordinator
    Serwisy i Instalacje

    Monika Cała
    +48 664 700 648
    m.cala@milbor.pl

    Języki:
    PL, EN

    Service Coordinator
    Części zamienne

    Jacek Kowalczyk
    +48 662 140 070
    j.kowalczyk@milbor.pl

    Języki:
    PL, EN

    Automation Director

    Maurycy Rosiński
    +48 664 975 736
    m.rosinski@milbor.pl

    Języki:
    PL, EN

    Press

    Marketing Coordinator

    Pamela Rusin
    +48 888 400 639
    p.rusin@milbor.pl

    Języki:
    PL, EN, ES, FR

    Dofinansowanie Unia Europejska