O firmie

Kiedy rozpoczęliśmy działalność Milbor PMC wiedzieliśmy, jakie rozwiązania chcemy dostarczać. Niezawodne, wysokiej jakości, ściśle dopasowane do warunków i potrzeb. Takie, jakie przygotowalibyśmy dla siebie.

Szacunek do pracy i czasu, wiedza oraz odpowiedzialność – to właśnie te wartości nas ukształtowały. Kierując się nimi staramy się być partnerem dla naszych Klientów. Wsłuchujemy się w ich potrzeby i proponujemy im adekwatne rozwiązania, poparte staranną analizą i przemyśleniami. Nie kończymy projektu po realizacji – serwis i opieka nad naszymi liniami to również część naszej pracy. Nie sprzedajemy maszyn – wypracowujemy rozwiązania. Rozwiązania, co do których jesteśmy pewni, że spełnią wymogi naszych partnerów i pozwolą im i nam cieszyć się spokojem i poczuciem dobrze podjętej decyzji.

Korzenie Milbor PMC sięgają rodzinnego gospodarstwa produkującego borówkę. To stamtąd wynieśliśmy etos pracy i zrozumienie specyfiki produkcji owoców i warzyw.
Realizując kolejne projekty zdobywaliśmy – i nadal zdobywamy – wiedzę i doświadczenie. Stawiamy na sprawdzone, zaawansowane technicznie rozwiązania, które wymiernie optymalizują produkcję i jej koszty oraz podnoszą jakość finalnego produktu. Tylko pod takimi projektami chcemy się podpisywać – bo bierzemy za nie pełną odpowiedzialność.

Partnerska opieka serwisowa

Naszą misją jest wsparcie producentów owoców oraz firm pakujących poprzez dostarczenie i wdrożenie wysokiej klasy rozwiązań technologicznych bez kompromisów w zakresie jakości, zachowując najwyższy poziom wsparcia posprzedażowego w zakresie obsługi i szybkości reakcji.

Wartości

Od małej, rodzinnej firmy działającej na rynku Polski, staliśmy się polecanym dostawcą rozwiązań automatyzacji na skalę europejską. Zbudowaliśmy ten sukces, dzięki ciężkiej pracy, posługiwaniu się wiedzą i nieustannym rozwojem.

Praca

Wiemy, czym jest ciężka praca. Szanujemy ją i czas klienta. Nie jesteśmy sprzedawcami – wypracowujemy rozwiązania.

Wiedza

Wiemy, że właściwe rozwiązanie powstaje na bazie rzetelnej wiedzy. Dlatego nieustannie ją pogłębiamy i rozwijamy naszą ofertę.

Odpowiedzialność

Wiemy, jak ważną decyzję podejmuje klient, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze rozwiązania.

Kariera

Chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe lub rozwijać posiadane umiejętności w międzynarodowej firmie?
Sprawdź nasze oferty pracy!

 • Atrakcyjne wynagrodzenie
  z systemem premiowym
 • Możliwość pracy przy ambitnych,
  międzynarodowych projektach
 • Zgrany zespół,
  który ma wspólny cel
 • Ciągłe rozwijanie umiejętności
  dzięki zróżnicowanym szkoleniom

Nie znalazłeś oferty pracy, której szukasz? Stale się rozwijamy, dlatego rozważymy każdą aplikację.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Milbor Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych niezbędnych dla procesu bieżącej i przyszłych rekrutacji.

Dofinansowanie Unia Europejska