FRUITOPIA

Fruitopia – Cooperativa Agricola jest to jedno z największych stowarzyszeń plantatorów borówki amerykańskiej w Rumunii o łącznej powierzchni plantacji ponad 70 hektarów.

 • Jakie były wyzwania?

  Podstawowym wyzwaniem było zrozumienie procesu produkcyjnego oraz stworzenie rozwiązania, które mieściłoby się w istniejącej pakowni i jednocześnie oferowało wydajną i komfortową pracę dla obsługi linii. W odpowiedzi na rosnącą produkcję oraz coraz większy problem ze znalezieniem pracowników sezonowych zaproponowane rozwiązanie musiało zminimalizować liczbę osób potrzebną do pracy na linii.

 • Co zrobiliśmy?

  W ramach tego projektu dostarczyliśmy do klienta linię sortująco-pakującą, w skład której wchodzi 6-wagowa naważarka wraz z system przenośników transportujących owoce luzem oraz spakowane. W części sortującej zastosowano sortery na miękkość i rozmiar. Ze względu na ograniczoną przestrzeń w projekcie wykorzystano między innymi przenośniki łukowe.

 • Jaki był końcowy efekt?

  Dzięki linii sortująco-pakującej dostarczonej przez naszą firmę, klient nie tylko zwiększył wydajność procesu pakowania, ale również znacząco ograniczył straty spowodowane przeważaniem produktu w pojemnikach. Zastosowanie sorterów na miękkość i wielkość pozwoliło ograniczyć liczbę ludzi pracujących przy pakowaniu owoców. Dodatkowo zaproponowane rozwiązanie dało klientowi możliwość dostosowania maszyny do większości opakowań dostępnych na rynku oraz zachowania standardów jakościowych, które są od producentów wymagane.

 • Wideo testimonial

Zostaw dane kontaktowe,
przygotujemy linię dla Ciebie

  w tym w zamiarze przesyłania mi w przyszłości informacji handlowych o produktach, usługach bądź działalności MILBOR sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę na przetwarzanie moich danych w tym celu.
  Powyższe dane podajesz w celu odpowiedzi na udzielone przez Ciebie zapytanie w formularzu kontaktowym oraz w celu uznania Cię za naszego potencjalnego klienta zainteresowanego otrzymywaniem naszych ofert handlowych (o ile wyrazisz na to zgodę, którą w każdej chwili możesz wycofać). Ich administratorem jest MILBOR sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Twarda 44, 00-831 Warszawa). Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych, w szczególności o przysługujących Ci prawach, uzyskasz zapoznając się z naszą Polityką Prywatności.
  Lokalizacje

  Nasze oddziały

  Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

  Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

  • Bazy serwisowe
  • Siedziba firmy
  • Nasi klienci
  • Nasza sieć
  Dofinansowanie Unia Europejska