Berry World The Netherlands

Berry World The Netherlands to grupa specjalizująca się w owocach miękkich zlokalizowana w Made. Koncentruje się na łączeniu producentów i klientów w ramach efektywnego łańcucha dostaw. Grupa Berry World, która działa globalnie, posiadając biura w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, RPA, Australii i Ameryce.

 • Jakie były wyzwania?

  Berry World The Netherlands corocznie pakują borówki dla różnych klientów w Holandii i innych krajach. Klienci żądają szerokiej gamy różnych opakowań o różnych pojemnościach. Berry World poszukiwało maszyn pakujących, które są szybkie i dokładne pod względem pakowania, ale także elastyczne i możliwe do dostosowania do różnych trendów pakowania. Berry World potrzebowało wysokiej jakości sprzętu pakującego, który ma krótki czas przestawienia i może być dostosowany do pracy i komunikacji z różnymi maszynami, takimi jak sortery, etykieciarki, traysealery i inne.

 • Co zrobiliśmy?

  Milbor PMC dostarczył 4 maszyny do ważenia i pakowania produkcji A&B Packing Equipment, które mogą szybko dostosowywać się do zmian w produkcji i rodzaju stosowanych opakowań. Wszystkie maszyny tj. sortery, traysealer oraz etykieciarki zostały ze sobą zintegrowane oraz dostosowane do pracy z różnymi rodzajami opakowań w tym pojemników typu shaker, koszyków, clamshell i nowych rodzajów, które pojawiają się na rynku.

 • Jaki był efekt?

  Berry World The Netherlands może pakować szeroki zakres opakowań, z dokładnością mniejszą niż 1% nadwagi. Podczas realizacji wielu zróżnicowanych zamówień, zredukowany czas  potrzebny na przestawianie ustawień maszyny, skutkuje mniejszymi przestojami produkcyjnymi i w konsekwencji zwiększoną Ogólną Efektywnością Urządzeń (OEE).

Karolina

Karolina skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h,
aby lepiej poznać Twoje potrzeby

Umów się na diagnozę
z naszym specjalistą

Nasze oddziały

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

 • Bazy serwisowe
 • Siedziba firmy
 • Nasi klienci
 • Nasza sieć
Dofinansowanie Unia Europejska