BERRYGROUP

BerryGroup jest jednym z największych producentów borówki amerykańskiej w Polsce. Należy do grupy Polish Berry. Rosnąca produkcja wymagała większych nakładów pracy i siły roboczej, stąd klient zdecydował się zainwestować w linię sortująco-pakującą.

 • Jakie były wyzwania?

  Główną przeszkodą była ograniczona przestrzeń pakowni, która musiała być dostosowana do naszego rozwiązania. Dziennie Klient pakuje 50 ton borówki, dlatego maszyny miały być szybkie, dokładne i niezawodne.

 • Co zrobiliśmy?

  W ramach tego projektu dostarczyliśmy urządzenia do czyszczenia owoców borówki amerykańskiej, maszyny do sortowania na miękkość oraz na kolor, maszynę pakującą oraz maszynę zgrzewającą do automatycznego zamykania opakowań folią i system etykietujący. Cała linia umożliwia dostarczenie gotowego produktu, który spełnia wszystkie standardy jakości oraz trendy rynkowe.

 • Jaki był efekt końcowy?

  Dzięki naszemu rozwiązaniu klient zwiększył swoje moce przerobowe do 2,5t na godzinę gotowego do spakowania produktu. Jest w stanie spełnić wszystkie normy jakościowe i trendy w zakresie pakowania borówki.

Karolina

Karolina skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h,
aby lepiej poznać Twoje potrzeby

Umów się na konsultację
z naszym specjalistą

Nasze oddziały

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

 • Bazy serwisowe
 • Siedziba firmy
 • Nasi klienci
 • Nasza sieć
Dofinansowanie Unia Europejska