BERRYGROUP

BerryGroup jest jednym z największych producentów borówki amerykańskiej w Polsce. Należy do grupy Polish Berry. Rosnąca produkcja wymagała większych nakładów pracy i siły roboczej, stąd klient zdecydował się zainwestować w linię sortująco-pakującą.

 • Jakie były wyzwania?

  Główną przeszkodą była ograniczona przestrzeń pakowni, która musiała być dostosowana do naszego rozwiązania. Dziennie Klient pakuje 50 ton borówki, dlatego maszyny miały być szybkie, dokładne i niezawodne.

 • Co zrobiliśmy?

  W ramach tego projektu dostarczyliśmy urządzenia do czyszczenia owoców borówki amerykańskiej, maszyny do sortowania na miękkość oraz na kolor, maszynę pakującą oraz maszynę zgrzewającą do automatycznego zamykania opakowań folią i system etykietujący. Cała linia umożliwia dostarczenie gotowego produktu, który spełnia wszystkie standardy jakości oraz trendy rynkowe.

 • Jaki był efekt końcowy?

  Dzięki naszemu rozwiązaniu klient zwiększył swoje moce przerobowe do 2,5t na godzinę gotowego do spakowania produktu. Jest w stanie spełnić wszystkie normy jakościowe i trendy w zakresie pakowania borówki.

 • berry_group_logo

Zostaw dane kontaktowe,
przygotujemy linię dla Ciebie

  w tym w zamiarze przesyłania mi w przyszłości informacji handlowych o produktach, usługach bądź działalności MILBOR sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę na przetwarzanie moich danych w tym celu.
  Powyższe dane podajesz w celu odpowiedzi na udzielone przez Ciebie zapytanie w formularzu kontaktowym oraz w celu uznania Cię za naszego potencjalnego klienta zainteresowanego otrzymywaniem naszych ofert handlowych (o ile wyrazisz na to zgodę, którą w każdej chwili możesz wycofać). Ich administratorem jest MILBOR sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Twarda 44, 00-831 Warszawa). Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych, w szczególności o przysługujących Ci prawach, uzyskasz zapoznając się z naszą Polityką Prywatności.
  Lokalizacje

  Nasze oddziały

  Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

  Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

  • Bazy serwisowe
  • Siedziba firmy
  • Nasi klienci
  • Nasza sieć
  Dofinansowanie Unia Europejska