#branżaborówkowa

Produkcja borówki w Niemczech: trudny sezon 2023

Produkcja borówki w Niemczech: trudny sezon 2023

Ubiegły rok był trudny dla plantatorów borówki w Europie. Jak wyglądała produkcja borówki w Niemczech w sezonie 2023? Sprawdź podsumowanie!
Soft fruits

Trendy na rynku borówki i owoców miękkich – TOP5

Jakie są obecne trendy na rynku borówki? Czym żyje branża i z jakimi wyzwaniami się zmaga? Te 5 trendów powinien znać każdy przedstawiciel branży borówkarskiej i owoców miękkich!
Niemiecki rynek borówki - zdjęcie główne

Niemiecki rynek borówki amerykańskiej: trendy 2024

Jakie trendy obserwują niemieccy plantatorzy borówki w 2024? Jakie wyzwania przed nimi stoją? Oto tekst analizujący niemiecki rynek borówki i zmiany, które na nim zachodzą.
Relacja z Międzynarodowej Konferencji Borówkowej 2024 - wnioski i obserwacje

Wnioski z Międzynarodowej Konferencji Borówkowej 2024

W ubiegłym tygodniu odbyła się kolejna Międzynarodowa Konferencja Borówkowa 2024. Już po raz dwunasty przedstawiciele sektora borówki i innych owoców jagodowych zebrali się po to, by dyskutować, szukać inspiracji i wymieniać się kontaktami. Oto nasze najważniejsze spostrzeżenia z tego wydarzenia.
Rentowność linii pakującej do borówki

Rentowność linii pakującej do borówki – SYMULACJA ROI

Rentowność linii pakującej do borówki to kluczowy parametr inwestycji. Jaki jest ROI maszyny do borówek? Jak go obliczyć? Poznaj nasze wskazówki ułatwiające kalkulacje i sprawdź naszą symulację!
Karolina

Karolina skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h,
aby lepiej poznać Twoje potrzeby

Umów się na diagnozę
z naszym specjalistą

Nasze oddziały

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

  • Bazy serwisowe
  • Siedziba firmy
  • Nasi klienci
  • Nasza sieć
Dofinansowanie Unia Europejska