Baza wiedzy

Ta kategoria to prawdziwa baza wiedzy na temat efektywnego i skutecznego prowadzenia działalności na rynku borówki i innych owoców jagodowych. Informacje zawarte w tekstach uwzględniają nasze wieloletnie doświadczenie branżowe i setki zrealizowanych projektów w zakresie automatyzacji produkcji owoców i warzyw.
Produkcja borówki w Niemczech: trudny sezon 2023

Produkcja borówki w Niemczech: trudny sezon 2023

Ubiegły rok był trudny dla plantatorów borówki w Europie. Jak wyglądała produkcja borówki w Niemczech w sezonie 2023? Sprawdź podsumowanie!
Soft fruits

Trendy na rynku borówki i owoców miękkich – TOP5

Jakie są obecne trendy na rynku borówki? Czym żyje branża i z jakimi wyzwaniami się zmaga? Te 5 trendów powinien znać każdy przedstawiciel branży borówkarskiej i owoców miękkich!
Rentowność linii pakującej do borówki

Rentowność linii pakującej do borówki – SYMULACJA ROI

Rentowność linii pakującej do borówki to kluczowy parametr inwestycji. Jaki jest ROI maszyny do borówek? Jak go obliczyć? Poznaj nasze wskazówki ułatwiające kalkulacje i sprawdź naszą symulację!
Maszyny do pakowania i sortowania borówek

Kiedy warto pomyśleć o inwestycji w automatyzację produkcji owoców jagodowych?

W dzisiejszych czasach, dzięki dostępowi do różnorodnych maszyn i urządzeń do sortowania czy pakowania owoców jagodowych, producenci i plantatorzy zaczynają zadawać kluczowe pytania dotyczące procesu swojej produkcji.
marża na pakowaniu borówek

Poszukiwanie marży w pakowaniu borówek

Ponieważ koszty są bardzo wysokie, a podaż obfita w szczycie sezonu, plantatorzy borówek będą starali się jak najbardziej obniżyć koszty. Jak twierdzi Piotr Milewski, prezes zarządu firmy Milbor, dostawcy zautomatyzowanych linii produkcyjnych, w tym systemów sortowania i pakowania, odpowiedzią może być wydajna, zautomatyzowana linia sortownicza.
Karolina

Karolina skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h,
aby lepiej poznać Twoje potrzeby

Umów się na diagnozę
z naszym specjalistą

Nasze oddziały

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

  • Bazy serwisowe
  • Siedziba firmy
  • Nasi klienci
  • Nasza sieć
Dofinansowanie Unia Europejska