#wydarzeniabranżowe

Relacja z Międzynarodowej Konferencji Borówkowej 2024 - wnioski i obserwacje

Wnioski z Międzynarodowej Konferencji Borówkowej 2024

W ubiegłym tygodniu odbyła się kolejna Międzynarodowa Konferencja Borówkowa 2024. Już po raz dwunasty przedstawiciele sektora borówki i innych owoców jagodowych zebrali się po to, by dyskutować, szukać inspiracji i wymieniać się kontaktami. Oto nasze najważniejsze spostrzeżenia z tego wydarzenia.

Warsaw Pack 2019: Zmiany w trendach pakowania owoców i warzyw

Jeszcze do niedawna tacki z wieczkiem były najpowszechniejszym sposobem pakowania owoców miękkich w Polsce. Jednak ostatnio popularna na zachodzie metoda zgrzewu odgórnego (tzw. Topseal) jest coraz częściej wprowadzana przez polskie sieci handlowe. W największym stopniu dotyczy to pakowania pomidorów, borówki amerykańskiej oraz innych owoców miękkich.
Karolina

Karolina skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h,
aby lepiej poznać Twoje potrzeby

Umów się na konsultację
z naszym specjalistą

Nasze oddziały

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

  • Bazy serwisowe
  • Siedziba firmy
  • Nasi klienci
  • Nasza sieć
Dofinansowanie Unia Europejska