Borówka

Zgrzewarka typu Traysealer SL4

Zgrzewarka SL4 jest to urządzenie pozwalające na zgrzewanie folią od góry tacek z pojemnikami wypełnionymi owocami borówki.

Zgrzewarka typu Traysealer SL2

Zgrzewarka SL2 jest to urządzenie pozwalające na zgrzewanie folią od góry tacek z pojemnikami wypełnionymi owocami borówki.

Zgrzewarka typu Traysealer Revolution

Zgrzewarka Revolution jest to urządzenie pozwalające na zgrzewanie folią od góry tacek z pojemnikami wypełnionymi owocami borówki.
Sześciowagowa maszyna do borówki

Sześciowagowa maszyna do borówki

Ta precyzyjna, wyposażona w 6 wag, liniowa naważarka do borówki zapewnia dużą dokładność pakowania, a przez to ogranicza straty spowodowane przeważeniami. Jednocześnie pracuje szybko i bardzo efektywnie.
Naważarka 4-wagowa do borówki

Naważarka 4-wagowa do borówki

Wyposażona w 4 wagi maszyna do pakowania borówek świetnie sprawdzi się u mniejszych plantatorów i firm pakujących, którzy chcą skorzystać z możliwości, jakie niesie automatyzacja produkcji w przemyśle owocowym.

Naważarka 16-wagowa z inwerterem

Dzięki kombinacji wysokiej wydajności i dokładności ważenia, jest to obecnie najpowszechniej stosowana maszyna umożliwiająca pakowanie borówki.

Naważarka 12-wagowa z inwerterem

Dzięki kombinacji wysokiej wydajności i dokładności ważenia, jest to obecnie najpowszechniej stosowana maszyna umożliwiająca pakowanie borówki.

Naważarka 10-wagowa do borówki

Ta dokładna, 10-wagowa liniowa naważarka do borówek gwarantuje wysoką precyzję pakowania, minimalizując straty wynikające z przeważeń. Równocześnie działa szybko i niezwykle efektywnie. Pakowanie borówki jeszcze nigdy nie było tak opłacalne!

Kalibrownica pasowa

Urządzenie do sortowania borówki amerykańskiej na wielkość. Wykorzystuje technologie, które umożliwiają dokładne i delikatne sortowanie.

Kalibrownica otworowa

Kalibrownica otworowa to bardzo dokładne urządzenie pozwalające na precyzyjne sortowanie borówki na wielkość. Wykorzystuje technologie, które umożliwiają dokładne i delikatne sortowanie.

Dmuchawa czyszcząca

Urządzenie jest przeznaczone do usuwania zanieczyszczeń z owoców. Maszyna skutecznie usuwa liście, patyki, zasuszone kwiaty i za małe owoce.

Detektor Metalu

Detektory metalu są przeznaczone do wykrywania ciał obcych w opakowaniach z produktem gotowym.
Karolina

Karolina skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h,
aby lepiej poznać Twoje potrzeby

Umów się na diagnozę
z naszym specjalistą

Dofinansowanie Unia Europejska