Kalibrownica otworowa

Kalibrownica otworowa to bardzo dokładne urządzenie pozwalające na precyzyjne sortowanie borówki na wielkość. Wykorzystuje technologie, które umożliwiają dokładne i delikatne sortowanie.

Automatyczne sortowanie borówki na wielkość

Kalibrownica otworowa umożliwia precyzyjne sortowanie borówki pod względem wielkości poszczególnych owoców. Zaprezentowana maszyna zapewnia dokładne i delikatne sortowanie, pozwalające na wyselekcjonowanie owoców klasy Premium. Ta maszyna do sortowania borówki daje duże pole do integracji z różnymi liniami produkcyjnymi. Dzięki modułowej konstrukcji urządzenie łatwo dopasowuje się zarówno do dużych, jak i kompaktowych linii pakujących. Kalibrownica otworowa wychwytuje zbyt małe borówki, które nie spełniają kryteriów wielkościowych zamawiającego. Owoce niespełniające wymagań wielkościowych spadają na taśmociąg odrzutowy. Inną maszyną do sortowania borówki działającą w oparciu o podobny mechanizm jest kalibrownica pasowa.

Sorter do borówki — przeznaczenie kalibrownicy otworowej

Oprócz borówki amerykańskiej ta maszyna do sortowania owoców nadaje się również do pracy z innymi gatunkami owoców jagodowych: żurawiną i czarną porzeczką.

Dlaczego warto zainwestować w mechaniczne sortowanie borówki?

  • Sorter jest prosty w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości, a przy tym jest bardzo wytrzymały
  • Duża dokładność sortowania przekładająca się na mniejszą liczbę reklamacji
  • Bardzo delikatny system z niskim spadkiem (tzw. dropem) na taśmociąg odrzutowy
  • Szybka zmiana pasa sortującego umożliwiająca większą elastyczność sortowania
  • Łatwa zmiana rozmiaru sortowania owoców dzięki wymiennym taśmom

Wypełnij formularz, umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem i odkryj pełną gamę maszyn do sortowania borówki. Od ponad dekady specjalizujemy się w automatyzacji pakowania owoców, a z naszej wiedzy skorzystały już setki klientów! Wyślij zapytanie, aby zobaczyć, jak automatyzacja produkcji owoców może zrewolucjonizować Twój biznes.

Wróć do katalogu maszyn

Karolina

Karolina skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h,
aby lepiej poznać Twoje potrzeby

Wypełnij formularz i dowiedz
się wiecej o tej maszynie

Nasze oddziały

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

  • Bazy serwisowe
  • Siedziba firmy
  • Nasi klienci
  • Nasza sieć
Dofinansowanie Unia Europejska