Oferta pracy Analityk Finansowy

MILBOR PMC to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą i integracją systemów automatyzacji w segmencie spożywczym. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka Finansowego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu działu finansowego od podstaw,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji działającej na wielu rynkach europejskich,
  • Pracę w młodym, wspierającym zespole,
  • Elastyczne podejście do godzin pracy,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie raportów i analiz na potrzeby spółki z obszaru finansów, kontrolingu i sprzedaży,
  • Monitorowanie i kontrola wykonania zatwierdzonego budżetu,
  • Optymalizacja procesów analitycznych, przygotowywanie procedur oraz rozwój systemu kontrolingu,
  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia okresów rozliczeniowych,
  • Prognozowanie przepływów pieniężnych oraz zabezpieczanie ryzyka kursowego,
  • Wprowadzanie i kontrola danych w systemie księgowym,
  • Przygotowywanie dokumentów i deklaracji dla GUS, US, KNF i innych instytucji,
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym,
  • Współpraca z agencjami celnymi przy imporcie i eksporcie maszyn.

Oczekiwania:

  • Ostatni rok studiów lub wykształcenie wyższe na kierunkach finansowych (ekonomia, finanse, zarządzanie) i 2 lata doświadczenia,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość drugiego języka: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub rosyjskiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Znajomość systemu ERP Optima będzie dodatkowym atutem,
  • Ogólna znajomość zagadnień kontrolingowych i księgowych.

Klauzula dla kandydata:
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MILBOR sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Milbor sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 44, 00-831. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dofinansowanie Unia Europejska