Sześciowagowa maszyna do borówki

Ta precyzyjna, wyposażona w 6 wag, liniowa naważarka do borówki zapewnia dużą dokładność pakowania, a przez to ogranicza straty spowodowane przeważeniami. Jednocześnie pracuje szybko i bardzo efektywnie.

Maszyna do pakowania borówki (6 wag)

Ta niezawodna maszyna do pakowania borówek, wyprodukowana przez amerykańską firmę A&B Packing Equipment, pakuje owoce do sześciu opakowań jednocześnie. System ten umożliwia pakowanie owoców w różnorodne formaty i wagi pojemników, co jest bardzo ważne w kontekście zmieniających się wymagań rynku. Sześciowagowa naważarka do borówek może pracować z prędkością do 110 opakowań na minutę. Co ważne, wraz ze wzrostem szybkości pakowania nie spada precyzja naważania, dzięki czemu możesz pracować wydajnie, skutecznie i nie tracić pieniędzy na przeważenia. Jej prosta konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia łatwą obsługę, czyszczenie oraz serwisowanie. Urządzenie jest wyposażone w inwerter oraz w prosty w obsłudze panel dotykowy. Model Evolution G2 ma również inne wersje z 4, 10, 12 i 16 wagami. Więcej informacji na temat sześciowagowej naważarki do borówki amerykańskiej udzieli ci doradca firmy Milbor.

Zapytaj o maszynę

Zastosowanie naważarki sześciogłowicowej

Oprócz borówki amerykańskiej ta maszyna jest również odpowiednia do pakowania: czereśni, żurawiny, czarnej porzeczki, borówki leśnej, aronii, pomidorów cherry i mrożonych owoców.

Pakowanie borówki z 6-wagową naważarką: zalety

 • Bardzo precyzyjny sześciowagowy system ważący w znaczący sposób redukuje przeważenia do poziomu jednego owocu (ok. 2 gramy błędu na punetce), co pozwala zredukować straty
 • Duża wszechstronność pakowania – maszyna obsługuje różne rodzaje opakowań, takie jak punnetki, clamshelle, wiaderka, kartonowe pudełka, shakery itp., dla wagi od 125 g do 1,5 kg
 • Wyjątkowo delikatny system dystrybucji owoców na maszynie zapewnia zachowanie woskowego nalotu pakowanych owoców, co jest doceniane przez wymagające sieci handlowe.
 • Wysoka wydajność pakowania – do 110 pojemników na minutę (punetki 125 g). W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych naważarek borówkowych G2 Evolution utrzymuje wysoką precyzję ważenia wraz ze wzrostem prędkości
 • Specjalne oprogramowanie w polskiej wersji językowej umożliwia rejestrację każdego zapakowanego pojemnika
 • Możliwość integracji z wagą kontrolną w celu spełnienia standardu E-weights
 • Urządzenie jest łatwe do czyszczenia i konserwacji, dzięki czemu w pełni skupisz się na produkcji

Inne dostępne modele G2 Evolution

4-wagowa   10-wagowa   12-wagowa   16-wagowa

Taśmociąg do transportu pojemników pod wagi naważarki:

 • System szybkiej wymiany pojemników — efektywność i ciągłość produkcji
 • Łatwa regulacja zmiany opakowań — oszczędność czasu na zmianach cyklów produkcyjnych
 • Wykonany ze stali nierdzewnej — trwałość na lata

Sześciowagowa naważarka do borówek G2 Evolution to jedna z wielu dostępnych maszyn do automatycznego pakowania w katalogu firmy Milbor PMC. Urządzenie możesz zakupić jako niezależną maszynę, a eksperci z firmy Milbor pomogą zintegrować ją z twoją obecną linią pakująco-sortującą, aby cały system działał jak najefektywniej i bez kłopotów.

Wypełnij poniższy formularz, umów się na bezpłatną rozmowę z naszym konsultantem i sprawdź, czy naważarka w wersji sześciowagowej jest odpowiednia dla twoich potrzeb i planów rozwojowych związanych ze sprzedażą borówki.

Wróć do katalogu maszyn

Karolina

Karolina skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h,
aby lepiej poznać Twoje potrzeby

Wypełnij formularz i dowiedz
się wiecej o tej maszynie

Nasze oddziały

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

 • Bazy serwisowe
 • Siedziba firmy
 • Nasi klienci
 • Nasza sieć
Dofinansowanie Unia Europejska