4-wagowa maszyna do pakowania borówki

Wyposażona w 4 wagi maszyna do pakowania borówek świetnie sprawdzi się u mniejszych plantatorów i firm pakujących, którzy chcą skorzystać z możliwości, jakie niesie automatyzacja produkcji w przemyśle owocowym.

Naważarka 4-wagowa do borówki G2 Evolution

Ta niezawodna maszyna do pakowania borówki autorstwa amerykańskiego producenta A&B Packing Equipment może jednocześnie pakować cztery opakowania. System umożliwia pakowanie owoców w różne formaty i gramatury pojemników, co ma duże znaczenie w perspektywie zmieniających się wymagań rynkowych. Naważarka 4-wagowa do borówki może pracować z prędkością do 80 opakowań na minutę. Prosta konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej umożliwia łatwą obsługę, czyszczenie oraz serwis. Urządzenie ma wbudowany inwerter, a także czytelny i prosty w obsłudze dotykowy panel sterujący. Naważarka wyposażona w cztery wagi jest najmniejszą spośród dostępnych na rynku. Model Evolution G2 posiada też inne warianty dysponujące 6, 10, 12 i 16 wagami. Dodatkowe dane na temat czterowagowej naważarki do borówek uzyskasz, kontaktując się z ekspertem Milbor.

Zapytaj o maszynę

Przeznaczenie naważarki 4-wagowej

Oprócz borówki amerykańskiej ta maszyna nadaje się także do pakowania: czereśni, żurawiny, czarnej porzeczki, borówki leśnej, aronii, pomidorów cherry i owoców mrożonych.

Cechy i zalety naważarki

 • Bardzo dokładny 4-wagowy system naważający pozwala na ograniczenie przeważeń do wagi jednego owocu
 • Niezwykle delikatny system rozprowadzania owoców na maszynie gwarantuje zachowanie nalotu woskowego pakowanych owoców
 • Wysoka wydajność pakowania – nawet 80 pojemników na minutę (opakowania 125 g)
 • Duża elastyczność pakowania – maszyna umożliwia wykorzystanie różnych rodzajów opakowań typu punnetka, clamshell, wiaderko, kartonowe pudełko, shaker itp. dla gramatury od 125 gr do 1,5 kg
 • Możliwość integracji z wagą kontrolną w celu pakowania w standardzie E-weights
 • Specjalne oprogramowanie dostępne w polskiej wersji językowej pozwala na zarejestrowanie każdego zapakowanego pojemnika
 • Urządzenie jest proste w czyszczeniu i utrzymaniu

Taśmociąg do transportu pojemników pod wagi naważarki

 • System szybkiej zmiany pojemników
 • Szybkie podprowadzanie pojemników pod wagi
 • Prosta w regulacji zmiana opakowań
 • Zbudowany ze stali nierdzewnej

Inne dostępne modele naważarki G2 Evolution

6-wagowa   10-wagowa   12-wagowa   16-wagowa

Naważarka 4-wagowa do borówki G2 Evolution to tylko jedna z wielu maszyn do automatycznego pakowania. Możesz ją kupić jako niezależne urządzenie, które eksperci firmy Milbor pomogą zintegrować z istniejącą linią pakująco-sortującą, tak by cały system działał w najbardziej efektywny sposób. Dobierzemy wszystkie elementy linii, która pomoże ci przenieść pakowanie borówki na wyższy poziom!

Wypełnij poniższy formularz, umów się na bezpłatną rozmowę z naszym konsultantem i przekonaj się, czy ta 4-wagowa naważarka do borówki jest rozwiązaniem adekwatnym do twoich potrzeb i planów rozwojowych.

Wróć do katalogu maszyn

Karolina

Karolina skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h,
aby lepiej poznać Twoje potrzeby

Wypełnij formularz i dowiedz
się wiecej o tej maszynie

Nasze oddziały

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

 • Bazy serwisowe
 • Siedziba firmy
 • Nasi klienci
 • Nasza sieć
Dofinansowanie Unia Europejska