16-wagowa naważarka do borówek

Oto maszyna do pakowania borówki, która spełni oczekiwania największych plantatorów i firm pakujących. Działasz na dużą skalę lub planujesz rozwój produkcji? Sprawdź możliwości 16-wagowej naważarki G2 Evolution!

16-wagowa naważarka do borówek: pakowanie owoców na dużą skalę

Ta niezawodna maszyna do pakowania borówek, zaprojektowana przez inżynierów z A&B Packing Equipment, może jednocześnie pakować owoce do 16 punetek. To największa naważarka liniowa w naszej ofercie. Urządzenie jest kompatybilne z różnymi formatami i rozmiarami pojemników, dzięki czemu możesz pakować różne owoce do różnych pojemników. Elastyczność to nie jej jedyny walor. Naważarka do borówek wyposażona w 16 wag może pakować aż 250 pudełek owoców na minutę. Maszyna posiada wbudowany inwerter, a obsługa odbywa się za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego, a prosta konstrukcja z nierdzewnej stali ułatwia obsługę, czyszczenie i konserwację. Ten model maszyny do pakowania owoców jest też dostępny w mniejszych wersjach: z 4, 6, 10 i 12 wagami. Jeśli szukasz dodatkowych danych na temat naszej największej naważarki do borówek, skontaktuj się z ekspertem Milbor.

Zapytaj o maszynę

Pakowanie borówki i nie tylko

16-wagowa naważarka z powodzeniem nadaje się do pakowania borówki amerykańskiej, aronii, czereśni, żurawiny, czarnej porzeczki, borówki leśnej, pomidorów koktajlowych, a także całej gamy owoców mrożonych.

Dlaczego warto zainwestować w automatyczne pakowanie borówki?

 • Wyższe przychody: precyzyjny 16-wagowy system naważający minimalizuje nadmiar wagi do jednego owocu (ok. 2 gramy na opakowanie)
 • Owoce świetnej jakości: zaprojektowany system dystrybucji owoców na maszynie zapewnia zachowanie woskowego nalotu na pakowanych owocach
 • Efektywna praca: wydajność pakowania aż do 250 pojemników na minutę (opakowania 125 g). Wysoka szybkość pracy idzie w parze z dokładnością naważania
 • W zgodzie ze zmieniającymi się trendami: duża elastyczność pakowania – maszyna pozwala na stosowanie różnych rodzajów opakowań, takich jak punnetki, clamshelle, wiaderka, pudełka kartonowe, shakery itp., z możliwością pakowania pojemników od 125 g do 1,5 kg.
 • Lepsza kontrola procesów: specjalne oprogramowanie w polskiej wersji językowej umożliwia rejestrację każdego zapakowanego pojemnika.
 • Szybka konserwacja: urządzenie jest łatwe w codziennym czyszczeniu

Pozostałe dostępne warianty naważarki G2 Evolution:

4-wagowa   6-wagowa   10-wagowa   12-wagowa

Taśmociąg do transportu pojemników pod wagi naważarki:

 • System szybkiej i stabilnej wymiany pojemników
 • Łatwe przezbrojenie w przypadku zmiany opakowań
 • Mocna konstrukcja ze stali nierdzewnej

W naszej ofercie znajdziesz wiele rozwiązań z zakresu automatyki poprawiających efektywność pracy plantatorów i firm pakujących owoce. Eksperci firmy Milbor pomogą zintegrować wybrane urządzenie z istniejącą linią pakująco-sortującą. Dzięki odpowiedniej integracji cały system będzie działał sprawnie, poprawiając ciągłość i szybkość produkcji, a jednocześnie pozwoli znacząco zniwelować koszty pracy.

Jeśli chcesz poznać pełne możliwości zaprezentowanej maszyny, wypełnij poniższy formularz, umów się na bezpłatną rozmowę z naszym konsultantem i dowiedz się, jak 16-wagowa naważarka do borówek może zwiększyć wydajność produkcji oraz realnie poprawić wyniki finansowe.

Wróć do katalogu maszyn

Karolina

Karolina skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h,
aby lepiej poznać Twoje potrzeby

Wypełnij formularz i dowiedz
się wiecej o tej maszynie

Nasze oddziały

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

 • Bazy serwisowe
 • Siedziba firmy
 • Nasi klienci
 • Nasza sieć
Dofinansowanie Unia Europejska