12-wagowa naważarka do borówki

Przenieś pakowanie borówki na wyższy poziom dzięki technologi! 12-wagowa maszyna do pakowania borówek zapewnia doskonałą dokładność, wydajność i szybkość pakowania owoców.

Wydajna naważarka 12-wagowa do borówki

Ta solidna maszyna do pakowania borówek, stworzona przez amerykańską firmę A&B Packing Equipment, może jednocześnie pakować owoce do 12 punetek. Urządzenie jest kompatybilne z różnymi formatami i wielkościami pojemników, co jest istotne przy zmieniających się wymaganiach rynku. 12-wagowa naważarka do borówek może osiągnąć imponującą prędkość działania do 180 opakowań na minutę. Jej prosta konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia łatwą obsługę, czyszczenie i serwisowanie. Maszyna jest wyposażona w inwerter, a operator obsługuje ją za pomocą intuicyjnego panel dotykowy. Naważarka z 12 wagami jest jedną z największych, a przez to najbardziej wydajnych maszyn do pakowania borówki w naszej ofercie. Ponadto model Evolution G2 jest też dostępny w wariantach z  4, 6, 10 i 16 wagami. Jeśli szukasz dodatkowych danych na temat dwunastowagowej naważarki do borówek, skontaktuj się z doradcą Milbor.

Zapytaj o maszynę

12-wagowa naważarka do borówek i nie tylko

Maszyna ta, oprócz borówki amerykańskiej, doskonale sprawdza się także przy pakowaniu: aronii, czereśni, żurawiny, czarnej porzeczki, borówki leśnej, pomidorów koktajlowych oraz owoców mrożonych.

Cechy niezawodnej maszyny do pakowania owoców

 • Wysoka wydajność pakowania – aż do 180 pojemników na minutę (przy gramaturze pojemników 125). Co ważne, wyższa prędkość pakowania nie oznacza mniejszej dokładności
 • Bardzo precyzyjny mechnizm naważania ogranicza nadmierne naważenie do wagi jednego owocu (ok. 2 gramy przeważenia na jednej punetce)
 • Możliwość integracji z wagą kontrolną dla pakowania zgodnie ze standardem E-weights
 • Precyzyjny mechanizm rozprowadzania produktów zapewnia utrzymanie naturalnego nalotu woskowego na pakowanych owocach, dzięki czemu spełnisz jakościowe wymagania sieci handlowych
 • Urządzenie jest łatwe do utrzymania w czystości
 • Duża elastyczność produkcji – ta wielofunkcyjna maszyna do pakowania borówek umożliwia użycie różnych typów opakowań, takich jak punnetki, clamshell, wiaderka, kartonowe pudełka, shakery itp., o gramaturze od 125 g do 1,5 kg
 • Specjalne oprogramowanie dostępne po polsku rejestruje każdy zapakowany pojemnik

Automatyczne pakowanie borówki może wiele twarzy. Wybierz swój wariant naważarki G2 Evolution:

4-wagowa   6-wagowa   10-wagowa   16-wagowa

Naważarka jest wyposażona w taśmociąg do transportu pojemników

 • System umożliwiający szybką wymianę pojemników
 • Łatwa regulacja przy zmianie opakowań
 • Wykonany ze stali nierdzewnej — trwałość i łatwość czyszczenia

Naważarka 12-wagowa do borówki G2 Evolution to tylko jedna z wielu opcji usprawniających produkcję plantatorów i firm pakujących owoce. Tę naważarkę do borówki możesz nabyć jako samodzielne urządzenie, które eksperci z firmy Milbor pomogą zintegrować z istniejącą linią pakująco-sortującą. Dzięki poprawnej integracji cały system będzie działał wydajnie i bez zbędnych przestojów.

Jeśli interesuje cię poznanie pełnego potencjału tej maszyny, wypełnij poniższy formularz, umów się na bezpłatną rozmowę z naszym konsultantem i dowiedz się, w jaki sposób 12-wagowa naważarka do borówek może poprawić wydajność produkcji i tym samym wyniki finansowe.

Wróć do katalogu maszyn

Karolina

Karolina skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h,
aby lepiej poznać Twoje potrzeby

Wypełnij formularz i dowiedz
się wiecej o tej maszynie

Nasze oddziały

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

 • Bazy serwisowe
 • Siedziba firmy
 • Nasi klienci
 • Nasza sieć
Dofinansowanie Unia Europejska