10-wagowa naważarka do borówki

Ta dokładna, 10-wagowa liniowa naważarka do borówek gwarantuje wysoką precyzję pakowania, minimalizując straty wynikające z przeważeń. Równocześnie działa szybko i niezwykle efektywnie. Pakowanie borówki jeszcze nigdy nie było tak opłacalne!

Maszyna do pakowania borówek (10 wag)

Ta niezawodna maszyna do pakowania borówek, wyprodukowana przez amerykańską firmę A&B Packing Equipment, umożliwia jednoczesne pakowanie 10 punetek. System pozwala na pakowanie owoców w różne formaty i wagi pojemników, co jest kluczowe w obliczu zmieniających się wymagań rynku. Sześciowagowa naważarka do borówek może pracować z prędkością do 150 opakowań na minutę (punetki 125 g). Istotne jest to, że wraz ze wzrostem prędkości pakowania, precyzja ważenia pozostaje na wysokim poziomie, co pozwala na efektywną i oszczędną pracę bez strat związanych z nadwagami. Jej prosta konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia łatwą obsługę, czyszczenie i konserwację. Urządzenie wyposażone jest w inwerter oraz intuicyjny panel dotykowy. Model Evolution G2 jest dostępny również w innych wersjach: z 4, 6, 12 i 16 wagami. Ta różnorodność sprawia, że każdy klient może dobrać urządzenie do borówek adekwatne do jego potrzeb. Potrzebujesz więcej danych na temat tej konkretnej naważarki do borówek? Doradca firmy Milbor chętnie odpowie na twoje pytania!

Zapytaj o maszynę

Pakowanie borówki amerykańskiej i innych owoców

Poza borówką amerykańską ta maszyna nadaje się również do pracy z czereśnią, żurawiną, czarną porzeczką, aronią, pomidorami cherry, a także do mrożonych owoców.

Zalety naważarki G2 Evolution w wersji 10-wagowej

 • Bardzo dokładny system ważący minimalizuje przeważenia do jednego owocu (błąd wynoszący około 2 gramów na opakowaniu), co pozwala ograniczyć straty. Maszyna jest kompatybilna z E-weights
 • Urządzenie jest łatwe do czyszczenia i konserwacji, co pozwala skrócić czas potrzebny na przygotowanie produkcji
 • Maszyna obsługuje różne rodzaje opakowań, takie jak punnetki, clamshelle, wiaderka, kartonowe pudełka, shakery itp., – opakowania o różnej pojemności, od 125 g do 1,5 kg
 • Delikatny system dystrybucji owoców wykorzystany w maszynie zapewnia zachowanie woskowego nalotu pakowanych owoców, co przekłada się na większe możliwości sprzedaży produktów typu premium
 • Wysoka wydajność pakowania – nawet do 150 pojemników na minutę. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych naważarek borówkowych G2 Evolution utrzymuje wysoką precyzję ważenia wraz ze wzrostem prędkości
 • Dedykowane oprogramowanie w polskiej wersji językowej pozwala na sprawne monitorowanie procesu produkcji

Pozostałe wersje naważarki do borówek G2 Evolution

4-wagowa   6-wagowa   12-wagowa   16-wagowa

Przenośnik podający pojemniki pod naważarkę

 • Szybkie prowadzenie pojemników pod wagi
 • Łatwa regulacja zmiany opakowań
 • System szybkiej wymiany pojemników
 • Wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej

Naważarka 10-wagowa do borówki G2 Evolution stanowi raptem jedną z licznych maszyn do automatycznego pakowania. Możesz ją nabyć jako samodzielne urządzenie, a specjaliści z firmy Milbor będą cię wspierać w jej integracji z aktualną linią pakująco-sortującą, zapewniając optymalną efektywność całego systemu. Na pakowaniu borówki znamy się jak mało kto!

Wypełnij poniższy formularz, umów się na bezpłatną konsultację z naszym doradcą i nabierz pewności, czy naważarka 10-wagowa do borówki spełnia twoje potrzeby oraz plany rozwojowe. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak usprawnić proces pakowania borówki i innych owoców dzięki technologii.

Wróć do katalogu maszyn

Karolina

Karolina skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h,
aby lepiej poznać Twoje potrzeby

Wypełnij formularz i dowiedz
się wiecej o tej maszynie

Nasze oddziały

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

 • Bazy serwisowe
 • Siedziba firmy
 • Nasi klienci
 • Nasza sieć
Dofinansowanie Unia Europejska