Maszyna do przycinania ogonków

Urządzenie przeznaczone do przycinania i rozdzielania ogonków czereśni połączonych w pary, czy pęczki. Rozdzielanie odbywa się poprzez zestaw ostrzy przecinających ogonki.

Podstawowe informacje

Urządzenie przeznaczone do przycinania i rozdzielania ogonków czereśni połączonych w pary, czy pęczki. Rozdzielanie odbywa się poprzez zestaw ostrzy przecinających ogonki. Zestaw tnący składa się z ostrzy przykręconych do piast. Czereśnie są w pełni zabezpieczone przed ostrzami pił. Jest to unikalne urządzenie, które odcina ogonki do wymaganego rozmiaru, zanim owoc trafi do systemu sortującego.

Cechy i zalety

 • Ostrza są tak wykonane, aby zapewnić długą żywotność i dokładne cięcie
 • Automatyczna regulacja głębokości cięcia na ekranie dotykowym
 • Kształt ostrzy tnących umożliwia wydajniejsze cięcie – nawet 99% skuteczności separacji ogonków
 • Urządzenie jest bardzo ciche podczas pracy
 • Konstrukcja z użyciem materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością i umożliwiająca szybkie spłukanie po zakończeniu pracy
 • Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z normami sanitarnymi i higienicznymi

Wróć do katalogu maszyn

Zostaw dane kontaktowe,
przygotujemy linię dla Ciebie

  w tym w zamiarze przesyłania mi w przyszłości informacji handlowych o produktach, usługach bądź działalności MILBOR sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę na przetwarzanie moich danych w tym celu.

  Powyższe dane podajesz w celu odpowiedzi na udzielone przez Ciebie zapytanie w formularzu kontaktowym oraz w celu uznania Cię za naszego potencjalnego klienta zainteresowanego otrzymywaniem naszych ofert handlowych (o ile wyrazisz na to zgodę, którą w każdej chwili możesz wycofać). Ich administratorem jest MILBOR sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Twarda 44, 00-831 Warszawa). Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych, w szczególności o przysługujących Ci prawach, uzyskasz zapoznając się z naszą Polityką Prywatności.

  Lokalizacje

  Nasze oddziały

  Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

  Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

  • Bazy serwisowe
  • Siedziba firmy
  • Nasi klienci
  • Nasza sieć
  Dofinansowanie Unia Europejska