Kalibrownica otworowa

Kalibrownica otworowa to bardzo dokładne urządzenie pozwalające na precyzyjne sortowanie żurawiny na wielkość. Sorter wykorzystuje technologie, które umożliwiają dokładne i delikatne sortowanie.

Kalibrownica do owoców — żurawina

Kalibrownica otworowa to urządzenie o wysokiej precyzji, które umożliwia dokładne sortowanie żurawiny pod względem wielkości. Zastosowana technologia zapewnia precyzyjne i delikatne sortowanie tych specyficznych owoców z uwagi na gabaryty. Modułowa konstrukcja tej niezawodnej maszyny do sortowania żurawiny pozwala na łatwe dostosowanie do zarówno dużych, jak i małych linii pakujących. Kalibrownica otworowa, będąca alternatywą dla kalibrownicy pasowej, stanowi idealne rozwiązanie do selekcji owoców klasy Premium, a tym samym przekłada się bezpośrednio na lepsze zarobki ze sprzedaży jakościowych produktów dla wymagających klientów.

Kalibrownica świetnie nadaje się do sortowania owoców jagodowych:

Jakie konkretnie cechy ma ten sorter do żurawiny? Oto jego najważniejsze zalety:

  • Wysoka precyzja selekcjonowanej żurawiny, co redukuje liczbę reklamacji
  • Łatwa zmiana rozmiaru sortowanych owoców dzięki wymiennym taśmom
  • Szybka zmiana pasa sortującego dla większej elastyczności sortowania
  • Delikatny system z niskim spadkiem na taśmociąg odrzutowy
  • Prosta w czyszczeniu i konserwacji konstrukcja, wykonana ze solidnych elementów
  • Mnogość zastosowań i elastyczność w integrowaniu z pozostałymi maszynami wchodzącymi w skład automatycznej linii do pakowania owoców

Dzięki temu precyzyjnemu urządzeniu, sortowanie żurawiny będzie niebywale skuteczne, łatwe i mniej czasochłonne.

Wypełnij poniższy formularz, umów się na darmową konsultację z naszym doradcą i poznaj różne maszyny do sortowania żurawiny. Automatyzacja pakowania owoców to nasza specjalność od ponad 10 lat! Wyślij zapytanie i przekonaj się, ile może wnieść w twój biznes automatyzacja produkcji owoców.

Wróć do katalogu maszyn

Karolina

Karolina skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h,
aby lepiej poznać Twoje potrzeby

Wypełnij formularz i dowiedz
się wiecej o tej maszynie

Nasze oddziały

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

  • Bazy serwisowe
  • Siedziba firmy
  • Nasi klienci
  • Nasza sieć
Dofinansowanie Unia Europejska